U nás jako doma

Místo je ideální pro milovníky nádherné Šumavy, ať už se jedná o jednotlivce, páry či rodiny.

Nabízíme příjemné a pěkné místo na víkend či dovolenou, s možností zajímavých nabídek pro letní i zimní sezonu? Rádi Vás uvítáme a poskytneme služby v našem penzionu.


Jednoduše zařízená apartmánová studia a pokoje pro vaši rodinnou dovolenou.

Máme tři dvoulůžkové pokoje a čtyři apartmánová studia.

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi č. 1

Součástí pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC, televizor, internetové připojení WiFi. Pokoj je vybaven kuchyňským koutem s malou chladničkou, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí.    Samozřejmostí je i příslušenství kuchyně.


Třílůžkové studio s oddělenou postelí a   dvoulůžkem č. 2    

Součástí pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC, televizor, internetové připojení WiFi. Pokoj je vybaven kuchyňským koutem s  chladničkou, mikrovlnnou troubou, indukční dvouplotýnkovou varnou deskou a varnou konvicí.    K dispozici je sada hrnců, sada kuchyňského náčiní, sada talířů s mísou, příbory, hrnky a skleničky, prkénko na krájení a další příslušenství.      


Čtyřlůžkové studio s oddělenými postelemi č. 6     

Součástí pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC, televizor, internetové připojení WiFi. Pokoj je vybaven kuchyňským koutem s  chladničkou, mikrovlnnou troubou,  indukční dvouplotýnkovou varnou deskou a varnou konvicí.   K dispozici je sada hrnců, sada kuchyňského náčiní, sada talířů s mísou, příbory, hrnky a skleničky, prkénko na krájení a další příslušenství.

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí č. 3

Součástí pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC, televizor, internetové připojení WiFi. Pokoj je vybaven kuchyňským koutem s malou chladničkou,    mikrovlnnou troubou a varnou konvicí.  Samozřejmostí je i příslušenství kuchyně.       


Pětilůžkové studio se dvěmi dvoulůžkovými postelemi a jednou oddělenou postelí č. 5     

Součástí pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC, televizor, internetové připojení WiFi. Pokoj je vybaven kuchyňským koutem s chladničkou, mikrovlnnou troubou, indukční dvouplotýnkovou varnou deskou a varnou konvicí. K dispozici je sada hrnců, sada kuchyňského náčiní, sada talířů s mísou, příbory, hrnky a skleničky, prkénko na krájení a další příslušenství.


Pětilůžkové studio s oddělenými postelemi č. 7

Součástí pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC, televizor, internetové připojení WiFi. Pokoj je vybaven kuchyňským koutem s  chladničkou, mikrovlnnou troubou, indukční dvouplotýnkovou varnou deskou a varnou konvicí.   K dispozici je sada hrnců, sada kuchyňského náčiní, sada talířů s mísou, příbory, hrnky a skleničky, prkénko na krájení a další příslušenství.

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi č. 4

Součástí pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC, televizor, internetové připojení WiFi. Pokoj je vybaven kuchyňským koutem s malou chladničkou, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Samozřejmostí je i příslušenství kuchyně.


Prozkoumejte okolí

Je libo příroda nebo památky?